Unmute

#Dawgul.

2D/3D Grafik


Witam  jestem grafikiem od ponad 15 lat  doskonalę swój warsztat umiejętności w tym zawodzie. Swoją wiedzę  zdobywałem pracując większość czasu w  małej  firmie poligraficznej. Firmie z branży odzieży dziecięcej jak i również ostatnie czasy próbuję swoich sił jako freelancer.

Opracowywałem projekty do druku cyfrowego, druku sitodrukiem, logo, reklamy na potrzeby social media, wizerunki produktów, etykiety i opakowania z wykorzystaniem uszlachetnień drukarskich i wiele innych ciekawych zleceń. Pracowałem dla  takich firm jak KFD, Optimum Nutrtions, Jakub „COLIN” Brzeziński, 7Nutrtion, Body Mafia, Eric Favre

Grafika to dla mnie coś więcej niż praca, to sposób na życie. Każdego dnia próbuję analizować, jak mogę zrobić coś interesującego, mniej banalnego.

logo, branding, UI / UX, strony internetowe, animacje, car wraps, opakowania, etykiety, ilustracja, projekty postaci, strategia marki, nadruki na odzieży, reklamy social media

Na co dzień korzystam z takich programów, jak Corel, Photoshop, Illustrator, 3dMax, Zbrush, SubstancePainter, AffterEffect, WordPress. Stale odkrywając nowe możliwości aplikacji, co skutkuje coraz ciekawszą pracami.

Pasjonat tworzenia grafiki do gier 3D, tworzenia postaci, teksturowania i animacji.

Zapraszam na mój FacebookInstagram

Hej…

Zapisz się do Newslettera

Realizacje

i relacje.

#dawgulportfolio


Wszystko

w jednym miejscu!

#dawguloferta


Świadczę kompleksowe usługi z zakresu opieki nad wizerunkiem firmy, poza wykonywaniem wielu różnorodnych projektów, doradzam i nadzoruję  realizację finalnego produktu. Nie są  mi obce poszukiwania  najlepszych kontrahentów do realizacji zlecenia klienta  jak i  szczegółowe rozmowy o procesie realizacji zamówienia.

Nadam marce charakteru

Pomogę zbudować spójny wizerunek Twojej marce. Nawet mała firma, freelancer, czy osoba, która dopiero zaczyna myśleć o własnej działalności, powinna zastanowić się nad stworzeniem logo, które będzie wyróżniać ją na tle podobnych firm.

Zbadam konkurencję

Przeanalizuje, jak działa Twoja konkurencja, jakich elementów i logotypów używa. Zastanowię się, jaka jest Twoja grupa docelowa i jaki przekaz wizualny najlepiej sprawdzi się w jej przypadku.

Stworze księgę znaku

Wraz ze stworzonym logo, otrzymujesz księgę znaku lub całą identyfikację wizualną Twojej firmy, produktu, czy usługi. Księga znaku zawiera opis i znaczenie logo, a także informacje, w jaki sposób wykorzystać je na materiałach reklamowych.


Personalizacja

Zajmuje się projektowaniem i dostarczaniem gadżetów reklamowych dla każdej branży.

Indywidualna oferta

Realizuje zamówienia indywidualnie. Jeśli w mojej ofercie brakuje produktów, które chciałbyś zamówić, wykonam je dla Ciebie.

Dopasowane do branży

Od wielu lat dostarczam gadżety reklamowe, a moje doświadczenie sprawia, że dopasuje materiały promocyjne do rodzaju Twojej działalności.

Dobre rozwiązania

Analizuje, w jakich miejscach najczęściej pojawiają się Twoi potencjalni klienci. Do danej lokalizacji dobieram właściwe grafiki, nośniki i układ reklamy.


Podążam za aktualnościami

Najnowsze trendy w projektowaniu nie mają przede mną  tajemnic.

 


Spójność projektów

Przygotowuje projekt w oparciu o istniejące materiały reklamowe, logo, stronę internetową i Twoje potrzeby.


Liste de prix.

Podstawowy cennik usług graficznych, logo, opakowania, strony www.

LOGO |  OPAKOWANIA | SOCIAL ADS

Nowoczesny wizerunek,

podstawą sukcesu.

Hobby

i inne czorty.

#dawgulhobby


Dla kogo

pracowałem.

#dawgulklienci 


Bez promocji
dzieje się coś strasznego.
NIC!

 – P.T. Barnum –

Nowy projekt? 

Nowa Przygoda!

#dawgulkontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest #Dawgul. Grafik Freelancer

Blog

Pliki do pobrania

Facebook

Instagram

#Dawgul. Grafik Freelancer

tel. 696 616 554
email: adrian@dawgul.com

© 2020 #Dawgul.com . All rights reserved.

Back to Top