Opakowania.

Potrzebujesz  stworzyć nowy projekt etykiety , opakowania ? Nie ważne czy jest to projekt oleju samochodowego, suplementu diety czy inny produkt z branży spożywczej.

Zajmuję się  profesjonalnym kreowaniem wizerunku produktów, od  etapu opracowania koncepcji wizerunku etykiety, analizy rynku docelowego, kończąc na opracowaniu  atrakcyjnego wizualnie wizerunku opakowania.

Z moją pomocą stworzysz  atrakcyjny projekt etykiety, opakowania  wyróżniający się na tle konkurencji. Zapraszam do śledzenia moich social media Facebook / Instagram gdzie można zobaczyć zlecenia na różnym etapie realizacji

 

Etykietka od:

350 PLN
  • 2 projekty wstępne Etykiety
  • 2 modyfikacje wybranego projektu
  • 5 poprawek wybranego projektu
  • Wizualizacje projektów
  • Przekazanie praw autorskich do projektu
  • Przekazanie plików otwartych 200 PLN
  • Projekt graficzny  w pliku PDF

Opakowanie od:

700 PLN
  • 2 projekty wstępne Opakowania
  • 2 modyfikacje wybranego projektu
  • 5 poprawek wybranego projektu
  • Wizualizacje projektów
  • Przekazanie praw autorskich do projektu
  • Przekazanie plików otwartych 300 PLN
  • Projekt graficzny  w pliku PDF
Modyfikacja to zmiana koncepcji na inną, w znacznym stopniu zmieniająca układ projektu, połączenie elementów z kilku projektów wstępnych lub dodanie innych. Poprawka to szczegółowe dopracowanie projektu, zmiana koloru, dopisanie tekstu lub jego korekta, zmiana układu graficznego elementów projektu i inne podobne drobne zmiany. Ostateczny projekt przygotowujemy do druku zgodnie z dostarczoną specyfikacją techniczną.

Podstawowe pytanie podczas projektowanie  opakowania / etykietki produktu jest:

Czy ja bym ten produkt kupił?

Opakowanie to narzędzie aktywnej sprzedaży.

Odpowiedni projekt opakowania przynosi wymierne korzyści z czysto handlowego punktu widzenia. Dzięki dobremu opakowaniu produkt wyodrębnia się z tłumu innych produktów, zaznacza swoją obecność na półkach sklepowych, a przez to – sprzedaje się.


Dobrze zaprojektowane opakowanie prowokuje powstanie w umyśle konsumenta wyobrażenia o dobrym produkcie.

Projekt Etykiety Opakowania

Żeby produkt został zauważony i wybrany przez konsumenta nie musi wcale „krzyczeć” na półce sklepowej. Osiągnięcie pożądanego stopnia wyróżnienia się opakowania, etykiety nie polega wcale na iskrzeniu, wielkich napisach czy fosforyzujących kolorach. Sztuką jest przekazać poprzez opakowanie w sposób zrozumiały propozycję produktową, a nie przyprawić klienta o oczopląs. Nie chodzi wyłącznie o to, by opakowanie było inne od reszty, ale by było lepsze.

 

Opakowanie musi
Budzić Emocje!

Zalety moich realizacji:

Indywidualne podejście projektowe – każdy nowy projekt opakowania to dla mnie wyzwanie. Dążę do tego, by projektowane przeze mnie opakowanie było nowoczesne i niebanalne, a także odpowiadające charakterystyce konkretnej branży.

Oryginalna linia plastyczna dla grupy produktów – tworzę całe linie plastyczne dla wyodrębnionych grup produktów. Wymaga to tak naprawdę wykreowania marki dla takiej grupy, określenia grupy docelowej, zaplanowania strategii reklamowej itp.

Kształt opakowania dopasowany do produktu – dbam  o to, aby projektowane przeze mnie opakowania miały oryginalny, indywidualny kształt.Ciekawy kształt to kolejny sposób, aby opakowanie wyróżniało sie spośród innych.

Wygląd dostosowany do grupy, branży, założeń marketingowych – opakowanie musi wyrażać idee marketingowe związane z produktem. Projektowanie opakowań, etykiet jest spersonalizowane dla właściwej branży z jaką mam do czynienia oraz do kogo skierowany jest dany produkt czy grupa produktów.

Jakość wykończenia, końcowy efekt (materiał, uszlachetnianie) – siłą przemyślanego projektowania opakowania jest to, iż może ono nawet banalnemu produktowi nadać niesamowity prestiż. W dużej mierze odpowiedzialnych jest za to kilka elementów – wybór materiału, kształt i przeróżne metody uszlachetniania druku (tłoczenie, złocenia, lakier punktowy itp.).

Opakowanie musi budzić emocje, prowokować do dobrych skojarzeń i w konsekwencji do zakupu – dobre opakowanie, etykieta może sprawić, że klient, który wcale nie miał zamiaru kupić danego produktu – kupi go. To niezwykła moc opakowania.

Mogę pomóc Twojemu Produktowi…

Nowy projekt? 

Nowa Przygoda!

#dawgulkontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest #Dawgul. Grafik Freelancer

Blog

Pliki do pobrania

Facebook

Instagram

#Dawgul. Grafik Freelancer

tel. 696 616 554
email: adrian@dawgul.com

Back to Top